18.12.2017

Група BNP Paribas Group оголосила про припинення фінансування діяльності, пов’язаної з тютюном

24 листопада 2017 року BNP Paribas Group оголосила про припинення своєї фінансової та інвестиційної діяльності, пов’язаної з виробниками тютюну, а також трейдерами, які отримують свої доходи в основному від реалізації тютюну.

Рамкова конвенція Всесвітньої організації охорони здоров’я з боротьби з тютюном (РКБТ) — міжнародний договір, розроблений під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я в 2003 році, в якому описується стратегія боротьби зі світовою епідемією тютюнопаління. Його підписали країни–члени ВООЗ, зокрема і Україна. Дотримання компаніями вимог РКБТ ВООЗ надалі сприятиме профілактиці та скороченню вживання тютюну.

«ВООЗ давно застерігало міжнародне співтовариство щодо негативного впливу тютюну на здоров’я людей. Ми підтвердили наше прагнення фінансувати у економічний розвиток світу та одночасно сприяти створенню кращого майбутнього», — ствердив у своїй промові Жан–Лоран Боннафе, CEO

BNP Paribas Group
.

Нові фінансові та інвестиційні заходи Групи підтверджують прагнення BNP Paribas фінансувати світову економіку та здійснювати позитивний вплив на усіх її учасників.

Поділитися сторінкою: