28.11.2018

Група BNP Paribas розширює географію надання послуги Apple Pay для обслуговування більшої кількості клієнтів

Сьогодні BNP Paribas оголосив про плани розширити спектр рішень для мобільних платежів клієнтам на кількох ринках, пропонуючи Apple Pay, що робить мобільні платежі легкими, безпечними, конфіденційними, швидкими та зручними.

У Європі частка платежів через смартфони постійно зростає з поширенням мобільних пристроїв та ростом обсягу їх використання, що є значним потенціалом для розвитку ринку мобільних платежів. BNP Paribas зробив Apple Pay доступним для своїх клієнтів у США ще у 2016 році, а потім у червні 2018 року у Польщі, клієнти BNP Paribas Fortis та Hello bank! в Бельгії вже сьогодні можуть користуватися Apple Pay. У Франції клієнти BNP Paribas та Hello bank! зможуть отримати доступ до Apple Pay на початку 2019 року. Також BNP Paribas підтримуватиме Apple Pay в інших країнах, включаючи Україну через свою дочірню компанію UKRSIBBANK.

«Міжнародний запуск Apple Pay для наших клієнтів відображає прагнення BNP Paribas запропонувати всім клієнтам, де б вони не були, інноваційні та безпечні послуги, які спрощують покупки в Інтернеті та в торгівельній мережі», — говорить Карло Боверо, глобальний керівник карткового бізнесу та інноваційних платежів.

Безпека та конфіденційність є основою Apple Pay. Коли ви використовуєте кредитну або дебетову картку з Apple Pay, фактичні номери карт не зберігаються на пристрої або на серверах Apple. Замість цього пристрою призначається унікальний номер облікового запису, що зашифрований та надійно зберігається на вашому пристрої. Кожна трансакція захищена одноразовим унікальним динамічним захисним кодом.

Apple Pay легко налаштувати. Користувачі продовжать отримувати всі вигоди та переваги від кредитних та дебетових карток. У торговельній мережі Apple Pay працює з iPhone SE, iPhone 6 і пізнішими версіями, а також Apple Watch. Інтернет-магазини в додатках та на веб-сайтах приймають Apple Pay, якщо просто використовувати Touch ID, або просто двічі клацнути на бічну кнопку та авторизуватись через Face ID. Не потрібно вручну заповнювати довгі форми рахунків або повторно вводити інформацію про доставку та оплати за допомогою Apple Pay.

Оплачуючи товари та послуги у додатках або Safari, Apple Pay працює з iPhone 6 та наступними версіями, iPhone SE, iPad Pro, iPad (

5-е покоління
та пізніші версії),

iPad Air 2
та

iPad mini 3
та пізніші версії. Ви також можете використовувати Apple Pay в Safari на будь-якому Mac, представленому починаючи з 2012 року запустивши MacOS Sierra, і підтвердити платіж за допомогою iPhone 6 або пізнішої версії, або Apple Watch, або Touch ID на новому MacBook Pro та MacBook Air.

BNP Paribas активно сприяє діджиталізації мобільних платежів у Європі, зокрема, пропонуючи електронні гаманці та різні додаткові зручні платіжні рішення. BNP Paribas також допомагає клієнтам роздрібної торгівлі конвертувати платіжні системи магазинів в Інтернет та мобільні рішення. Нарешті, в травні 2018 року BNP Paribas став першим банком у Франції, який зробив можливим переказ грошей з картки на картку через мобільний додаток.

Поділитися сторінкою: