03.02.2017

Група BNP PARIBAS співпрацює з Люком Бессоном у створенні наймасштабнішого європейського фільму «Валеріан і місто тисячі планет»

Група BNP Paribas погодилась інвестувати 10 мільйонів євро у виробництво фільму, що надає їй статус ключового партнеру на два роки. Уперше в історії Банку BNP Paribas інвестує свої кошти у виробництво авангардного кіно, створеного, щоб зачарувати шанувальників у всьому світі. Група BNP Paribas планує запропонувати фанатам кіно в Європі ексклюзивний і абсолютно новий досвід на кожній стадії виробництва фільму аж до його випуску на екрани.

Чому саме це партнерство?

Міжнародний проект, який повністю співпадає з нашими ініціативамм в галузі кіновиробництва.

BNP PARIBAS і кінематограф: історія більше, ніж двадцяти років співпраці

  • Найбільший європейській банк у сфері фінансування фільмів, особливо у Франції, Італії і Бельгії.
  • Залучення до всіх рівнів формування доданої вартості кіно.

Кіно: одна з галузей, що представляє значний інтерес для бренду

«Група BNP Paribas плекає особливе партнерство з європейським кіно протягом більше, ніж двадцяти років. Ми надзвичайно схвильовані випуском стрічки «Валеріан», оскільки задум є дуже сміливим, а її історія запрошує нас у подорож до майбутнього. Цей чудовий проект вписується в наші прагнення підтримати творців і підприємців у реалізації своїх грандіозних міжнародних амбіцій», — пояснює Жан-Лоран Боннафе, головний виконавчий директор BNP Paribas.

Синхронність із цінностями бренду BNP PARIBAS

Саме на генетичному рівні бренду прописано допомагати творцям втілити їх грандіозні амбіції, підтримати світ майбутнього, впроваджувати інновації, втілювати сміливі торгові марки і найголовніше — підтримувати французькі амбіції на міжнародному рівні.

Це зобов’язання набуває особливого значення в період, коли кіноіндустрія розвивається з революційною швидкістю. Ми знаємо, що французьке кіно більш, ніж будь-коли, потребує підтримки в той час, коли в ньому відбуваються радикальні зміни. Такі зміни вражаючим чином схожі на ті, з якими зіштовхується економіка в цілому. Вони загалом кидають виклик трьом напрямам: новим технологіям, новим практикам, новим учасникам і міжнародній конкуренції.

«Валеріан» — це чисті інновації при його створенні і високі технології при виробництві. Це природно асоціюється із нашим слоганом The bank for a changing world — Банк для світу, що змінюється.

Багатолітня історія співпраці з Люком Бессоном

Люк Бессон:

«Валеріан — найбільший проект мого життя. Банк BNP Paribas є надійним та відповідальним партнером, і тому ми, звичайно ж, вибрали його. Банк розуміє виклики кіноіндустрії, і безстрашно підтримав мене в цьому амбіційному проекті.

Я хочу поділитися своїм світом із якомога ширшою аудиторією. Ми придумали багато активностей для фанатів кіно, зокрема, в соціальних мережах.»

Метод 360 градусів для неймовірного досвіду глядачів

Мета: надати нашим партнерам, клієнтам і прихильникам можливість зануритися у світ «валеріан». Інноваційні та абсолютно нові враження, ексклюзивні елементи, емоційні моменти.

Декілька прикладів:

  • Починаючи з лютого, приблизно 500 людей по всій Європі (партнерів, клієнтів, прихильників) матимуть змогу спостерігати за створенням фільму на знімальному майданчику Cité du Cinéma і навіть зазирнути за лаштунки під час процесу його монтажу.
  • Вечірка на зйомках фільму.
  • Чисельні анонси для нашої аудиторії.
  • Особливі комерційні пропозиції.
  • Веб-платформа з ексклюзивним контентом (www.valerian.bnpparibas).

Люк Бессон сам розповів новину про створення науково-фантастичного фільму «Валеріан і місто тисячі планет» на основі глави 6 «посла тіней»

«Валеріан і Лорелін», написаний П’єром Крістіном і ілюстрований Жан-Клодом Мезіре, — культовий комікс кінця 60-х років. Цей фільм повертає Люка Бессона до космічної белетристики через 20 років після виходу в світ «П’ятого елементу» і підтверджує його прихильність до жанру наукової фантастики. Творці світу «П’ятого елементу» вже черпали натхнення з альбомів «Валеріана». Цікавим є той факт, що сценарій «Валеріана» вже був написаний на момент прем’єри фільму Джеймса Камерона «Аватар». Проте, після перегляду цього фільму Люк Бессон відчув себе незадоволеним власною роботою і вирішив почати все з самого початку.

Короткий зміст

2740-й рік.

Валеріан і Лорелін — два агенти, які мандрують скрізь час та простір. Вони мчаться через час і простір на своєму космічному човні під назвою «The Intruder», щоб виконати різноманітні місії, на які їх посилає центральна сила.

Нова пригода приводить їх до орбітальної станції «Альфа», де живуть 17 мільйонів мешканців зі всіх куточків Галактики. Близько 8 000 різних видів істот обмінюються там своїми знаннями і досвідом, технологіями і здібностями.

Важко знайти гірше місце для ведення розслідування…

Ключові елементи

Зйомки почались в січні 2016 року, а світову прем’єру призначено на липень 2017 року.

Небачений бюджет для французького/європейського кіновиробництва: 170 млн. €.

Найбільший фільм в історії європейського кінематографу.

Інноваційний підхід до створення фільму.

Актори, що користуються популярністю серед молоді з великою кількістю читачів у соціальних мережах:

Поділитися сторінкою:

| 1.058 сек. | SQL -569 | 33.52MB