02.10.2018

HeForShe промова Жан-Лорана Бонафе, CEO BNP Paribas, на Всесвітньому саміті ООН для жінок UN Women

Наприкінці вересня на Всесвітньому саміті ООН для жінок UN Women HeForShe Impact під час Тижня глобальних цілей Жан-Лоран Бонафе, директор та CEO BNP Paribas, підтвердив свою прихильність темам програми HeforShe. У BNP Paribas ми зробили 17 цілей сталого розвитку ООН частиною наших корпоративних цілей, оскільки ми вважаємо, що великі компанії повинні сприяти більш справедливому та екологічному світу. Жан-Лоран Бонафе підтримує різноманітність окремих бізнес-напрямків банку, які традиційно складаються переважно з жінок або чоловіків, а також гендерну рівність у всіх сферах суспільства та ключових державних посад:

«Як новий лідер теми HeForShe, а також СЕО великого банку, громадянин і батько, я особисто налаштований сприяти розширенню можливостей жінок.

У BNP Paribas ми зробили сімнадцять Цілей сталого розвитку ООН частиною наших корпоративних цілей, оскільки ми вважаємо, що великі компанії повинні зробити свій внесок у більш справедливий і екологічний світ.

Гендерна рівність — одна з цілей сталого розвитку. І я вірю, що вона є однією з найважливіших.

Жодна жінка не повинна бути позбавлена здатності сприяти кращому світу. Жінки скрізь можуть призвести до величезних змін, як у громадах, в сім’ях, так і на робочому місці. Ми повинні працювати колективно, щоб жінки могли використовувати свої навички, талант і творчість. Це є важливою умовою прискорення економічного розвитку для всіх та сприяння кращому майбутньому.

Це моя особиста відповідальність, як бізнес-лідера: допомогти жінкам і чоловікам вибирати кар’єру, яка не визначена заздалегідь за їхньою гендерною ознакою. Я також твердо вірю, що чим більше наших людей відображає спільноти, які ми обслуговуємо, тим краще ми будемо знати та розуміти наших клієнтів.

Гендерна рівність є основою стратегії Engagement BNP Paribas. Вся команда менеджерів BNP Paribas повністю прихильна боротьбі з гендерними упередженнями. Тим не менш, це довгий шлях.

Близько 53% наших співробітників — жінки. З огляду на наші 3 тисячі керівних посад, наразі 27% таких посад обіймають жінки, у 2010 році цей показник був 19%. Ми визнаємо таланти незалежно від статі. Наразі жінки очолюють кілька наших великих роздрібних банківських мереж, ключові країни або глобальні бізнес-напрямки. Це було абсолютно не так у 2010 році.

Але ми прагнемо стати кращими, набагато кращими. Ми вже взяли на себе зобов’язання, щоб понад 30% жінок обійняли керівні посади до 2020 року, і ми докладемо всіх зусиль, щоб досягти 40% до кінця наступного десятиліття. Жінки вже складають 39% нашої програми розвитку молодих талантів, що робить цю мету надійною.

Минулого тижня ми підписали новий глобальний договір, який встановлює загальні правила, які будуть корисними всім нашим 200 тис працівникам по всьому світу. Рівноправні можливості, рівне ставлення, однакова оплата. Це зараз закріплено в нашій організації з високими стандартами. Ця угода, наприклад, збільшить термін декретної відпустки у 30 країнах, де ми працюємо.

Ми також приділяємо увагу підрозділам банку з гендерною нерівністю. Ми виділили Global Markets, де більшість чоловіків, та HR — де переважно жінки.

Ми вирішили взяти на себе зобов’язання щодо прискорення нашого шляху до гендерної рівності у цих сферах. Ми встановили для себе певні цілі на 2020 рік: на глобальних ринках ми прагнемо, щоб жінки складали 40% кандидатів нашої програми для випускників та 40% програми талантів для глобальних ринків. І в HR ми прагнемо збільшити на 40% кількість чоловіків — кар’єрних радників.

Як великий міжнародний банк BNP Paribas може сприяти кращому світу шляхом прийняття HR рішень, що змінюють межі, а також сильно впливати завдяки своїм бізнес-рішенням. Ми проводимо кілька програм у всьому світі для стійкого зростання країн, що розвиваються, через коаліцію з урядами, неурядовими та соціальними організаціями. З UN Women, ми вирішили започаткувати програму, яка навчатиме 30 тис. жінок-підприємців у сфері сталого розвитку та відновлюваних джерел енергії у всьому світі.

Я пишаюсь тим, що стою з усіма вами в цій кімнаті, щоб зробити свій внесок у зусилля Організації Об’єднаних Націй у справах жінок у розширенні можливостей жінок, а також, що наша команда ВNP Paribas в авангарді за гендерну рівність. Це важлива «боротьба». Тому ми повинні продовжувати боротися — для жінок, для чоловіків, для наших дітей, для нашого світу.

Завдяки роботі в таких коаліціях, як HeForShe, ми можемо змінювати масштаби, необхідні для того, щоб всі жінки могли сприяти кращому майбутньому».

Поділитися сторінкою:

| 1.879 сек. | SQL -582 | 33.11MB