28.05.2021

IForum 2021: UKRSIBBANK — спонсор напряму «Інтернет-технологій»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став спонсором потоку «Інтернет-технологій» на найбільшому українському форумі інтернет-діячів IForum 2021, сприяючи цифровій трансформації банківської галузі та підтримуючи розвиток IT-індустрії в Україні.

18 червня запрошуємо відвідати найбільший український форум інтернет-діячів – UKRSIBBANK BNP Paribas Group дарує своїм клієнтам знижку на покупку квитків на IForum у розмірі 10%. Просто застосуйте промокод ukrsibbank.

iForum-2021 відбудеться на арені НСК «Олімпійський». Це дозволить провести конференцію на свіжому повітрі і забезпечить більше простору для дистанціювання та дотримання санітарних норм.

Конференція відбудеться на арені НСК «Олімпійський» за такими напрямами: Майбутнє, Реклама, Інтернет-технології, Стартапи, Digital FUN та Main Stage, на якій прозвучать найбільш «гарячі» теми та зіркові спікери. У рамках конференції також буде організовано виставкову зону «Місто Майбутнього», де розробники-винахідники зможуть показати свої пристрої та винаходи й поділитися цікавими ідеями. А також традиційно на конференції пройде виставка стендів компаній Expo-iForum.

Як ключовий фінансовий партнер, який співпрацює з 30% українського ІТ ринку, UKRSIBBANK BNP Paribas Group вірить у потужний потенціал наших ІТ фахівців. Банк допомагає створити сприятливе середовище для розвитку ІТ сфери в України, бо впевнений, що талановиті українські ІТ-підприємці, які цінуються в усьому світі, володіють унікальним досвідом та мають інтелектуальні потужності, які здатні до гідної конкуренції на міжнародній арені IT-ринку .

Поділитися сторінкою: