18.11.2014

Інформація для клієнтів, зареєстрованих в Криму

Шановні клієнти УкрСиббанку, зареєстровані в Криму!

Повідомляємо, що згідно Постанови Правління НБУ №699 «Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим»» та Закону України №1636-VII від 12.08.2014 «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» впроваджено наступні зміни:

  1. Фізичні та юридичні особи, які постійно проживають / знаходяться у ВЕЗ «Крим» вважаються нерезидентами. До остаточного визначєння резидентності поточні та карткові рахунки юридичних осіб та фізичнх осіб-підприємців були заблоковані. Для відновлення операцій по рахунках необхідно відвідати обслуговуюче відділення УкрСиббанку та надати документи, що підтверджують зміну податкового органу та Вашого місцезнаходження з території ВЕЗ «Крим» на територію материкової України.
  2. Перекази (платежі) з материкової частини України на територію вільної економічної зони «Крим» або з території ВЕЗ «Крим» на материкову частину України здійснюються у порядку, передбаченому нормативно-правовими актами Національного банку України для операцій по переказу коштів за межі України / в Україну.

Поділитися сторінкою:

| 1.084 сек. | SQL -570 | 33.04MB