01.10.2019

Інновації – як головний чинник розвитку агросектору України

UKRSIBBANK BNP Paribas Group зібрав своїх ключових клієнтів агросектору на SUP Agro Day – заходу, організованого UKRSIBBANK BNP Paribas Group​ та Спілкою українських підприємців для власників та СЕО агропродовольчих компаній, щоб поділитися досвідом впровадження нових технологій у сільському господарстві.

«Сьогодні сільськогосподарський сектор в усьому світі стикається з викликами. До 2050 року нам потрібно буде годувати вже 10 млрд людей. Питання полягає в тому, чи здатна нинішня система зробити це стійким, відповідальним та продуктивним способом. Попереду багато викликів, але в українських агропідприємствах я бачу спроможність адаптуватися до них та перетворювати виклики на можливості, — зазначив Ханс Брук, заступник голови правління, начальник департаменту Корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Світовий досвіт показує, що ключові зміни в агросекторі спричиняють саме інновації. UKRSIBBANK — як частина однієї з найбільших світових фінансових груп прагне підтримувати агропідприємців у цих можливостях».

Як приклад, спеціально запрошений гість Талі Рамон — Консультант з питань інновацій та стартапів BNP Paribas розповіла українським аграріям про досвід впровадження технологій у Ізраїлі — країні, яка сьогодні є одним із лідерів у сфері інноваційних рішень agritech. За допомогою власної технологічної екосистеми ця країна перетворилася на справжню «націю стартапів».

Велика кількість ізраїльських агростартапів стала наслідком складних природних умов для ведення сільського господарства. Комп’ютеризовані методи зрошення, тепличні технології, технології заощадження води, зберігання продукції, збільшення врожайності — ось далеко не повний перелік напрямків ізраїльських інновацій.

«У Ізраїлі лише 20% землі придатні для агровиробництва. Проте завдяки впровадженню інноваційних рішень у сільське господарство маленька країна з постійним дефіцитом опадів і малородючим ґрунтом змогла досягти високої продуктивності цієї галузі, забезпечуючи свої потреби на 95%», — розповіла Талі Рамон.

Поділитися сторінкою: