18.10.2013

Інтернет-банкінг — просто і зручно

Кількість користувачів системи інтернет-банкингу Star24 від УкрСиббанку BNP Paribas Group перетнуло відмітку у 140 тисяч клієнтів, що на 30% більше, ніж у минулому році.

Окрім переказів, через цю систему можна дистанційно оплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунок мобільного телефону, відкривати та поповнювати депозити та накопичувальні рахунки, погашати кредити, замовляти платіжні картки, підключати SMS-банкінг, продивлятись історію операцій та багато іншого у будь-який зручний час.

«Інтернет-банкінг — це перш за все зручно. Завдяки інтернет-банкінгу клієнти можуть самостійно здійснювати безліч операцій, незалежно від часу та місця перебування. Усе що для цього потрібно — наявність комп’ютера з підключенням до Інтернету. Крім того, розраховуючись за допомогою Star24, можна зекономити не тільки час, але й гроші, оскільки тарифи на проведення платежів істотно вигідніші, ніж при розрахунках через касу банку. Наприклад, у Star24 відсутня комісія за оплату комунальних послуг і поповнення мобільного, а відкриття депозиту забезпечить клієнту надбавку +1% до діючої процентної ставки», — розповів заступник голови правління УкрСиббанку Костянтин Лежнін.

Усі електронні платежі УкрСиббанку захищені за світовими стандартами, що дозволяє максимально безпечно здійснювати платежі в мережі Інтернет.

Поділитися сторінкою: