08.07.2013

Інтернет-банкінг Star24 відкриває всі переваги пакетної пропозиції All Inclusive

З 8 липня 2013 року в системі доступна можливість відкриття накопичувального рахунку пакетної пропозиції All Inclusive. Тепер всі переваги пакетної пропозиції доступні online — для відкриття накопичувального рахунку немає необхідно

УкрСиббанк продовжує розвивати систему інтернет-банкінгу Star24 для задоволення потреб клієнтів у віддаленому банківському обслуговуванні. Завдяки простоті, зручності і доступності Star24 все більше клієнтів воліють здійснювати платежі та інші банківські операції не виходячи з будинку або офісу.

З 8 липня 2013 року в системі доступна можливість відкриття накопичувального рахунку пакетної пропозиції All Inclusive. Тепер всі переваги пакетної пропозиції доступні online — для відкриття накопичувального рахунку немає необхідності відвідувати відділення банку. Почніть примножувати Ваші заощадження прямо сьогодні!

Немає більше необхідності йти до банку і підписувати документи — достатньо тільки подати електронну заявку у системі Star24. Оформлення заявки і відкриття рахунку займе не більше 10 хвилин, заявки обробляються з 8 до 20 щоденно без вихідних у автоматичному режимі. Новий накопичувальний рахунок буде доступний у системі Star24 протягом дня. Можливо відкривати рахунки у гривнях, доларах США і євро (при умові наявності карткових рахунків в аналогічній валюті).

Star24 — інтернет-банкінг для індивідуальних клієнтів, який є частиною пакетної пропозиції All Inclusive і пропонує весь потенціал обслуговування online: перегляд залишків і виписок, платежі за мобільний зв’язок і комунальні послуги, відкриття депозитів, замовлення карток, переказ коштів та інші сервіси, перелік яких постійно збільшується.

Поділитися сторінкою: