06.07.2020

Інтернет-еквайринг для клієнтів корпоративного, середнього та малого бізнесу UKRSIBBANK

Ще на початку року UKRSIBBANK BNP Paribas Group у партнерстві з Portmone.com, прагнучи надавати сучасні технологічні рішення для компаній СМБ та корпоративних клієнтів, запропонував ефективний сервіс інтернет-еквайрингу.

Обсяги електронної комерції активно зростають. За оцінками експертів приріст становить до 40% у порівнянні з минулим роком.

«Інтернет-еквайринг — це простий і зрозумілий спосіб оплати товарів. За статистикою, споживачі більше довіряють інтернет магазинам та сайтам, де можна оплатити покупку одразу за допомогою кредитних/ дебетових карток з використанням захищеної електронної платіжної системи, на цій же сторінці — без переходу на додаткове джерело. Водночас таке рішення дозволяє підприємцям та корпоративним клієнтам UKRSIBBANK збільшувати свої доходи та прихільність споживачів, — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Для реалізації такої можливості ми співпрацюємо з технічним провайдером Portmone.com. Це перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки за стандартом PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC».

За даними Portmone.com, обіги за картками в еквайринговій мережі збільшилися за рахунок таких сфер бізнесу як доставка їжі, води, квітковий бізнес, великі служби доставки, ресторани, інтернет-магазини косметики, одягу, спортивних товарів тощо.

«В період карантину частина бізнесів просто зупинилася. Наприклад, не було обігу у кінотеатрів і автобусних перевезень. Є бізнеси, у яких навпаки було значне зростання — у 2-3 рази до попереднього року. В середньому зростання електронної комерції залишається на високому рівні десь 35-40% до минулого року, а це вище десь на 5-10% ніж у докарантинний період. Співпраця з UKRSIBBANK BNP Paribas Group дозволяє пропонувати нам платіжні послуги для бізнесів усіх сфер діяльності, які хочуть швидко адаптуватись до нових реалій», — коментує Святослав Комаха, СЕО Portmone.com.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує своїх клієнтів та партнерів у прагненні розвивати безготівкову економіку та надає технологічно сучасні рішення.

Поділитися сторінкою:

| 1.898 сек. | SQL -571 | 33.07MB