14.12.2021

«ІТ ПІДПРИЄМЕЦЬ»: ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ФОПІВ ВІД UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує ІТ-фахівцям та фрілансерам, зареєстрованим, як ФОП скористатись перевагами пакетної пропозиції «ІТ Підприємець». За умовами пакету клієнти зможуть безкоштовно відкрити рахунок «ІТ Підприємець» в національній та іноземній валютах (євро та дол США). А також оформити та користуватись картковим рахунком All Inclusive для виведення та управління прибутком.

Основною перевагою даної пропозиції є безкоштовні відкриття рахунку, зарахування та перерахування коштів в межах UKRSIBBANK на власні рахунки та на рахунки інших клієнтів за допомогою системи UKRSIB Business. Також пакет передбачає одну з найнижчих на ринку комісій за купівлю/продаж валюти на міжбанківському ринку України – 0,1%. Транзакції за обміном доступні в робочі дні з 8:00 до 14:00.

Управління рахунками здійснюється в системах інтернет-банкингу UKRSIB business та UKRSIB online. Підключення та користування системами є безкоштовними.

Для оформлення пакету необхідно заповнити заявку онлайн та дочекатись телефонного дзвінка від менеджера, який зорієнтує стосовно подальших кроків. З умовами пакетної пропозиції можна ознайомитись за посиланням.

«Сьогодні ми обслуговуємо 33% ринку ІТ-спеціалістів, зареєстрованих як фізичні особи підприємці. Це безумовно успіх! Ми досягли його завдяки поєднанню вигідних умов, вдалих технічних можливостей та високих стандартів обслуговування. Зокрема, наш унікальний сервіс для ІТ-компаній дозволяє зарахувати доходи великій кількості співробітників в однин клік. Водночас всі ФОПи, яких обслуговуємо в сфері ІТ, є клієнтами класу Premium та мають доступ до особливих сервісних умов», розповів Валерій Водотика, начальник центру продуктових рішень і сервісів UKRSIBBANK.

Також нагадуємо, що з 2015 року UKRSIBBANK є єдиним банком-партнером Асоціації «ІТ-Ukraine» – найпотужнішої професійної спільноти. Щороку банк підтримує такі заходи, як: «IT awards», «Synergy. IT Business & IT education», «Е-малятко»; розвиває співпрацю з ІТ кластерами України; підтримує фінтех-стартапи та впроваджує нові технології.

Поділитися сторінкою:

| 1.599 сек. | SQL -571 | 32.9MB