23.02.2018

«Кар’єра мрії», UKRSIBBANK розповість школярам про сучасні банківські професії

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав освітній проект «Карта професій» Центру «Розвиток КСВ», що допомагає школярам розібратися у різноманітті спеціальностей та зробити свідомий вибір фаху у майбутньому.

UKRSIBBANK розповів скільки фахівців абсолютно різних напрямків працює у фінансовій сфері, які можливості для розвитку успішної кар’єри дає міжнародний банк та які навички, знання для цього потрібно розвивати. Ця інформація вже є у буклеті, який школярі

5-10 класів
отримуватимуть на спеціальних заняттях, які передбачені у рамках проекту «Карта професій» та на сайті Career Hub. Наразі до проекту вже долучилися 100 шкіл з усіх куточків України.

«Банк можна порівняти з космічним кораблем, де працює багато різних експертів. При цьому усі вони однаково важливі. Наші співробітники — це головний актив банку, тому ми створюємо умови для кращої реалізації потенціалу кожного з них: це і комфортний робочий простір, і можливість кар’єрного розвитку, в тому числі й мобільності всередині компанії, — розповіла начальник департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Наталя Галунко. — Утім, ми запрошуємо на роботу не лише експертів, а й вчорашніх випускників ВНЗ. Більше того, ми дивимося у майбутнє і вже сьогодні заохочуємо школярів — покоління, яке понад усе цінує технології, мобільність та постійний розвиток, обрати кар’єру у світі фінансів».

Вже майже 10 років у банку діє програма «Зірки на старті», за якою найталановитіші випускники ВНЗ різних спеціальностей як точні науки, так і гуманітарії, можуть пройти оплачуване стажування у міжнародній компанії, а у подальшому отримати першу постійну роботу.

«На усіх етапах роботи банку потрібні різні фахівці: це не лише фінансисти та економісти, а й юристи, ІТ-спеціалісти, маркетологи, дизайнери, HR, навіть event-менеджери. Цей перелік можна довго продовжувати, — підкреслив заступник голови правління, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group Володимир Радін. — При цьому UKRSIBBANK створює гарні умови для розвитку вже існуючих здібностей та хистів кожної особистості та сприяє розкриттю потенціалу і набуттю нових навичок».

Детальніше про проект «Карта професій» можна дізнатися на сайті CareerHub.

Поділитися сторінкою: