14.03.2014

Карти, гроші, СМБ: Підприємці все частіше обирають корпоративні карти тарифного плану «Доступний» та «Преміальний» від УкрСиббанку

За друге півріччя 2013 частка корпоративних карт тарифного плану «Доступний» і «Преміальний» для представників середнього і малого бізнесу в загальній кількості активних платіжних карт УкрСиббанку BNP Paribas Group збільшилася в 3,1 рази і на сьогодні становить більше 22 000 карт.

«Позитивна тенденція обумовлена в першу чергу розширеними функціональними можливостями корпоративних карт для ефективного і зручного введення бізнесу у порівнянні з поточними рахунками. Крім того, зростанню попиту на корпоративні картки сприяє зростання фінансової обізнаності суб’єктів господарювання, а також обсягу безготівкових операцій в Україні», — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Використання корпоративних карток УкрСиббанку надає ряд додаткових переваг для представників бізнесу: контроль видаткових операцій шляхом встановлення лімітів, відсутність необхідності декларувати кошти корпоративного карткового рахунку при виїзді за кордон, система інтернет-банкінгу StarAccess для цілодобового доступу до коштів і зручного проведення безготівкових розрахунків, можливість проведення розрахунків у торгово-сервісних точках та мережі Інтернет, цілодобова інформаційно-довідкова служба підтримки держателів платіжних карт, послуга SMS-банкінг та багато іншого.

«Одним з найцікавіших сервісів залишається система інтернет-банкінгу StarAccess, яка дозволяє легко здійснювати весь спектр операцій з корпоративного картковому рахунку через Інтернет без відвідування відділення банку. Так, тільки в 2013 році кількість користувачів системи інтернет-банкінгу StarAccess в УкрСиббанку збільшилася на 14% порівняно з 2012 роком», — продовжив Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою: