23.09.2020

Касовий апарат у смартфоні: РРО додаток для СМБ клієнтів UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group готується до запуску нового сервісу для клієнтів середнього та малого бізнесу — мобільного додатку «Pro-Каса», завдяки якому клієнти СМБ зможуть перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал.

Вже у жовтні клієнти UKRSIBBANK зможуть підключити додаток «Pro-Каса» та безкоштовно протестувати програмний реєстратор розрахункових операцій (РРО), отримавши у подарунок обслуговування РРО до кінця 2020 року. Додаток адаптований під потреби клієнтів середнього та малого бізнесу — точок роздрібної торгівлі, інтернет-магазинів, підприємців, що надають послуги, а також транспорту та доставки.

«Ми повністю орієнтували новий сервіс під потреби наших клієнтів, які слідкують за трендами. Новітній касовий апарат, у який перетвориться ваш ґаджет, допоможе зробити бізнес більш ефективним і привабливим у торгових точках. І основне його призначення також буде в тому, щоб спростити та полегшити старт підприємцям, які тільки думають про встановлення торгового терміналу. Щоб розпочати власну справу, достатньо буде встановити додаток на смартфон, який має ОС Android і підключений до інтернету», — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Pro-Каса» від UKRSIBBANK суміщатиме декілька сервісів в одному продукті:

  • Повноцінний мобільний касовий апарат з функцією фіскалізації
  • Зручний та функціональний мобільний термінал
  • Віддалена реєстрація відкриття поточного рахунку

Функціонали будуть запущені у два етапи. Мобільний касовий апарат з функцією фіскалізації буде доступний вже у жовтні 2020 року. На початку 2021 року UKRSIBBANK додасть функцію, яка зможе перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал — і все це буде доступне з можливістю віддаленої реєстрації відкриття поточного рахунку для нових клієнтів.

Наразі нові клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримають змогу у жовтні протестувати програмний РРО без абонплати до кінця року та ставши клієнтом банку отримають також 6 місяців безкоштовного обслуговування рахунку.

Більше інформації за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.238 сек. | SQL -570 | 33.51MB