09.11.2020

Касовий апарат у смартфоні: UKRSIBBANK запустив відкрите бета-тестування нового сервісу РРО додатку для СМБ клієнтів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує своїх клієнтів середнього та малого бізнесу приєднатися до відкритого бета-тестування нового сервісу — програмного РРО у мобільному додатку «Pro-Каса», завдяки якому клієнти СМБ зможуть перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал1.

Відсьогодні, з 9 листопада, впродовж місяця клієнти UKRSIBBANK зможуть безкоштовно протестувати додаток «Pro-Каса» та оцінити програмний реєстратор розрахункових операцій (РРО), отримавши у подарунок обслуговування РРО до кінця 2020 року. Додаток адаптований під потреби клієнтів середнього та малого бізнесу — точок роздрібної торгівлі, інтернет-магазинів, підприємців, що надають послуги, а також транспорту та доставки.

«Бізнес орієнтується на цифрові тренди, банк — на потреби наших клієнтів. Зважаючи на тенденції ринку України, зростання співвідношення готівкових розрахунків до безготівкових ми активно трансформуємо POS-термінальну інфраструктуру та допомагаємо бізнесу інтегруватись в нову цифрову реальність. Вже зараз наші клієнти можуть протестувати новітній сервіс, оцінити переваги нашого додатку «Pro-Каса» та перетворити свій смартфон на касовий апарат. Це допоможе спростити підприємницьку діяльність. Щоб приєднатися до відкритого бета-тестування, достатньо буде встановити додаток на смартфон, який має ОС Android і підключений до інтернету», — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Надалі «Pro-Каса» від UKRSIBBANK поєднуватиме декілька сервісів в одному продукті:

  • Повноцінний мобільний касовий апарат з функцією фіскалізації
  • Зручний та функціональний мобільний термінал
  • Віддалена реєстрація відкриття поточного рахунку

Наразі нові та діючі клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримають змогу протестувати програмний РРО без абонплати до кінця року, а ставши клієнтом банку отримають також 6 місяців безкоштовного обслуговування рахунку.

1 — функціонали запускаються у два етапи. Мобільний касовий апарат з функцією фіскалізації доступний з 9 листопада 2020 року. На початку 2021 року UKRSIBBANK додасть функцію, яка зможе перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал — і все це буде доступне з можливістю віддаленої реєстрації відкриття поточного рахунку для нових клієнтів.

Поділитися сторінкою:

| 1.285 сек. | SQL -578 | 33.68MB