23.11.2020

Клієнти UKRSIBBANK можуть отримувати міжнародні перекази від клієнтів з країн ЄС та Великобританії завдяки додатку REWIRE

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надає можливість своїм клієнтам – фізичним особам – швидко та легко у будь-який час без відкриття валютних рахунків отримувати міжнародні безготівкові перекази на гривневу картку з країн ЄС або Великобританії. Це можливо завдяки додатку компанії REWIRE.

Для того, щоб отримати переказ ви повинні мати відкритий рахунок у гривні в UKRSIBBANK BNP Paribas Group та надати відправнику номер картки для переказу.

Безготівкові перекази можна здійснювати 24/7 з додатку REWIRE дистанційно, без потреби відвідувати відділення банку.

Відправниками таких переказів можуть бути клієнти, які є громадянами України і проживають на території Великобританії або країни ЄС. Для того, щоб почати користуватись сервісом і здійснювати перекази клієнту необхідно завантажити додаток REWIRE та відкрити відповідний рахунок в євро чи фунтах (всі документи завантажуються в додаток, фізично клієнт не відвідує ніяке відділення). З цього рахунку через додаток REWIRE клієнти зможуть надсилати переказ на власну картку UKRSIBBANK або на картку UKRSIBBANK будь-якої третьої особи (родичі, друзі, тощо).

Якщо ви ще не стали клієнтом банку, отримуйте грошові перекази в Україну з Rewire, оформивши картку NEW Card від UKRSIBBANK BNP Paribas Group за посиланням або через додаток UKRSIB online. Дізнайтесь більше про переваги NEW Card та умови переказу на лендінговій сторінці від UKRSIBBANK.

Щоб дізнатись більше про рахунки та сервіс переходьте на сторінку REWIRE.

Про Rewire
Rewire – це перший необанк для мігрантів у всьому світі. Щоб задовольнити унікальні транскордонні потреби мігрантів, Rewire використовує силу інноваційних технологій та розвиває стратегічні партнерські стосунки з провідними фінансовими установами в країні походження мігранта та у їхньому новому домі. Починаючи з грошових переказів та європейського рахунку, та передових фінансових послуг, таких як платежі за рахунками, заощадження та іпотечні позики, Rewire може надавати інноваційні та доступні фінансові послуги, призначені для мігрантів. Щоб дізнатись більше, відвідайте www.rewire.com

Поділитися сторінкою:

| 1.151 сек. | SQL -578 | 33.22MB