22.09.2020

Клієнти UKRSIBBANK зможуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC

Україна стала однією з перших країн світу, де Mi Smart Band 4 NFC з’явиться в продажу, а держателі карток Mastercard від UKRSIBBANK одними з перших зможуть оцінити зручність безконтактної оплати фітнес-браслетом.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group одним із перших в Україні надав своїм клієнтам, держателям карток Mastercard, можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC — модифікації популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати. Інноваційний продукт є спільною розробкою глобальних технологічних компаній Xiaomi та Mastercard, і доступний ексклюзивно для держателів карток цієї платіжної системи. Запуск продукту відбувся в партнерстві з одним із найбільших маркетплейсів України АЛЛО.

Mi Smart Band 4 NFC зберіг всі переваги звичайного Mi Smart Band 4, які так полюбилися користувачам по всьому світу: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус із водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання та управління музичним плеєром. А тепер до них приєднався NFC-чіп, який дозволяє розраховуватись за покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard.

Щоб налаштувати безконтактну оплату, необхідно встановити на смартфон фірмовий додаток Mi Fit і додати банківську платіжну картку від UKRSIBBANK BNP Paribas Group у відповідній вкладці (можна прив’язати до 6 карток). Для здійснення оплати на браслеті Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Карти», вибрати одну з доданих платіжних карток і піднести пристрій до термінала для оплати.

«В епоху стрімкого розвитку цифрових платежів способи здійснення безконтактної оплати стають більш різноманітними та доступними. Клієнти UKRSIBBANK швидко адаптуються до цифрової реальності та переходять на новий рівень свободи завдяки платіжному сервісу, що дозволяє в один дотик здійснювати покупки за допомогою фітнес-браслета. Ми завжди із задоволенням використовуємо і прагнемо першими надавати нові фінтех-рішення своїм клієнтам, які ведуть активний спосіб життя, люблять оперативність та інновації», — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Платежі браслетом захищені технологією токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється на 16-значний токен. Дані картки зберігаються у надійно захищеному NFC-чіпі, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цієї інформації неможливий, і на випадок втрати браслета Xiaomi передбачила ряд захисних заходів, які вбережуть платіжні дані користувача від несанкціонованого доступу.

Mi Smart Band 4 NFC можна буде придбати з 23 вересня за ціною 1299 грн на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО, авторизованих Mi Store і магазинах партнерах Xiaomi в Україні.

 

Поділитися сторінкою:

| 1.168 сек. | SQL -577 | 33.05MB