28.01.2013

Клієнти УкрСиббанку виграли 100 тисяч гривень на заправку авто

100 клієнтів банку виграли паливні картки номіналом 1000 гривень на заправку авто за результатами спільної акції УкрСиббанку і компанії АХА Страхування «Повний бак».

Цінні призи розігрувалися серед усіх клієнтів, які з жовтня по грудень 2012 року придбали річний поліс автоцивілки у відділеннях банку.

УкрСиббанк і компанія АХА Страхування уже традиційно пропонують своїм клієнтам виграти паливо для авто. Так у квітні-червні 2012 року в акції «Ще більше ніж автоцивілка від АХА» щасливими володарями паливних карток стали 36 клієнтів, ще 60 — отримали у подарунок футбольні сувеніри. Банк планує і далі проводити подібні акції. Слідкуйте за новинами на сайті банку my.ukrsibbank.com.

Оформити страхові поліси можна в будь-якому з 650 відділень УкрСиббанку по всій території України.

Нагадаємо, що компанія АХА Страхування — найбільша страхова компанія Європи і вже кілька років поспіль страховий бренд № 1 у світі. На щорічній церемонії вручення премій Insurance TOP компанія здобула перемогу відразу в 4-х номінаціях. АХА стала лідером у класі страхування КАСКО, найбільшим платником податків на страховому ринку, найкращим роботодавцем, а також була відзначена за кращу маркетингову стратегію.

Поділитися сторінкою: