18.04.2022

«КОД IT»: акція від UKRSIBBANK на підтримку підприємництва

У час коли вкрай важливо підтримувати економіку та підприємство UKRSIBBANK BNP Paribas Group створює вигідні умови для клієнтів середнього та малого бізнесу і нагадує про спеціальну пропозицію для – юридичних осіб ринку ІТ – «КОД IT.

Акція доступна для юридичних осіб-підприємців ринку ІТ, які станом на 22 лютого 2022 року не мали в банку відкритих поточних рахунків, а також для клієнтів, у яких відсутні видаткові операції з 01 серпня 2021 року по 21 лютого 2022 року. Для участі в акції необхідно оформити два продукти:

 • зарплатно-картковий продукт;
 • поточний рахунок на ТП «ЕКОНОМ»/ «БЕЗЛІМІТНИЙ».

За оформлення вище зазначених продуктів учасники не сплачуватимуть комісію включно до 31 серпня 2022 року за наступні послуги:

 1. Щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків та додаткова комісія за перерахування в інші банки коштів, які надійшли протягом операційного дня. Акційна пропозиція дійсна для тарифних планів «ЕКОНОМ»/ «БЕЗЛІМІТНИЙ»   з наступного дня після відкриття рахунку або переходу з ТП «Тарифи для формування статутного фонду в національній валюті».
  При відкритті рахунку на ТП «ЕКОНОМ» – щомісячне розрахункове обслуговування безкоштовне протягом 6 міс. (якщо рахунок відкритий – до 25.04.2022 р та на 7 міс, якщо з 26.04.2022 р по 30.04.2022 р).
 2. Для зарплато-карткових продуктів – при перерахуванні заробітної плати та інших виплат на рахунки співробітників підприємства (з дати заключення ЗКП).
 3. Щомісячне розрахункове обслуговування поточного рахунку та продаж іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України, ця пропозиція діє для тарифного плану «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» або після переходу з тарифного плану «Тарифи для формування статутного фонду в іноземній валюті».
 4. Перехід на тарифний план (із дня переходу):
  • «Економ/«Безлімітний» з ТП «Тариф для формування статутного фонду в національній валюті» та/або
  • на ТП «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» з ТП «Тарифи для формування статутного фонду в іноземній валюті»

Додатковим бонусом акції є:

 • безкоштовне оформлення 2-х перших корпоративних карток Mastercard Corporate Contactless на ТП «Преміальний» протягом першого року обслуговування. Для цього необхідно відкрити рахунок на ТП «Преміальний»;
 • відсутність тарифікації щорічного РКО для 2-х представників юридичної особи протягом року у рамках тарифного плану «ЗП ФЛ ALL INCLUSIVE DE LUXE». Ця пакетна пропозиція для особливих клієнтів, які звикли до особливого та цінують комфорт і стиль у всьому.

«Багато років поспіль й по сьогодні підтримуємо розвиток ринку ІТ в Україні. Тож особливо у складні часи пропонуємо вигідні умови обслуговування для нових та існуючих клієнтів представників ІТ-бізнесу. Наша пропозиція «КОД ІТ» дозволить мінімізувати додаткові фінансові витрати, відповідно – функціонувати і поступово відновлювати економіку України», – розповідає Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Акція «КОД IT» триває до 30 квітня 2022 року включно.

Поділитися сторінкою: