01.09.2022

Комплексне рішення для підприємців від UKRSIBBANK – FOP.PRO

З 1 вересня UKRSIBBANK BNP Paribas Group запускає акцію «Fop.Pro», за умовами якої клієнти отримають 6 місяців безоплатного обслуговування у тарифному пакеті «Підприємець v.1» і 2 місяці для рахунку фізичних осіб у тарифному плані «All Inclusive De Luxe».

Пропозиція «Fop.Pro» поєднує усі необхідні складові для успішного ведення підприємницької діяльності, зокрема:

Платіжний рахунок з корпоративною карткою до нього

Рахунок відкривається для здійснення витрат та отримання коштів, що стосуються підприємницької діяльності. Це дозволить ефективно контролювати бізнес, проводити розрахунково-касові операції тощо. Маючи корпоративну платіжну картку можна оплачувати витрати, пов’язані з бізнес-діяльністю як на платформі UKRSIB business, так і у відділеннях банку, оплачувати товари та послуги у торгово-сервісних точках та мережі Інтернет. Докладніше можна дізнатися за посиланням.

Електронний цифровий підпис (ЕЦП)

ЕЦП спрощує електронний документообіг та прискорює проведення комерційних операцій. Має великий спектр застосування: ключем можна безпечно підписувати платежі в інтернет-банкінгу, документи, звітність, а також застосовувати у держсервісах.

Преміальна картка All Inclusive De Luxe або будь-яка інша карта банку

Вивести гроші з рахунків ФОП можна через касу банку. Проте, значно зручніше перевести гроші з підприємницького рахунку на особистий. В пропозиції «Fop.Pro» доступне оформлення преміальної картки All Inclusive De Luxe з безкоштовним розрахунково-касовим обслуговуванням 2 місяці, з додатковими привілеями від Masterсard та можливістю страхування життя та майна. Докладніше за посиланням.

«В умовах сьогодення підприємці стикаються з різними випробуваннями: релокація бізнесу, пошук нових ринків, клієнтів та можливостей розвитку тощо. Наша мета тут, як надійного та стабільного партнера, допомогти бізнесу встояти, надаючи ті пропозиції, що відповідають їхнім потребам у щоденній діяльності. Тому ми і сформували комплексну пакетну пропозицію Fop.Pro, що дозволить вести підприємницьку діяльність ефективно, безпечно та комфортно», – розповів Андрій КАШПЕРУК, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Щоб оформити пакетну пропозицію, необхідно звернутися до відділення банку з паспортом за ідентифікаційним кодом.

Поділитися сторінкою: