22.05.2013

Користування платіжною карткою за кордоном

Збираєтесь у закордонну поїздку та плануєте користуватись Вашою платіжною карткою?

Ми підготували для Вас кілька порад, які дозволять зекономити кошти, уникнути неприємних ситуацій та захистити себе від протиправних дій шахраїв:

 1. Перед поїздкою необхідно зателефонувати до інформаційно-довідкової служби StarContact за телефоном

  0 800 505 800
  (безкоштовно в межах України) та попередити про подорож з метою підвищення безпеки Ваших розрахунків. Також співробітники Банку проконсультують Вас щодо особливостей користування карткою у країні, яку Ви збираєтесь відвідати.
 2. Зауважте, що у деяких країнах Європи більшість торговельно-сервісних точок приймають виключно чипові картки. Крім того, такі картки мають вищій рівень захисту. Чипові картки можна оформити в рамках пакетних пропозицій All Inclusive Ultra та All Inclusive De Luxe. Також рекомендуємо оформити додаткову платіжну картку на випадок втрати основної. У рамках пакетних пропозицій All Inclusive Ultra та All Inclusive De Luxe Ви можете оформити додаткову картку безкоштовно.
 3. Зверніть увагу, що Банком встановлено ліміти на суми операцій за допомогою платіжної картки. Тому рекомендуємо заздалегідь змінити ліміти відповідно до Ваших потреб, зателефонувавши до інформаційно-довідкової служби StarContact за телефоном

  0 800 505 800
  (безкоштовно в межах України).
 4. Переконайтесь, що термін дії Вашої платіжної картки не закінчиться під час подорожі. Якщо термін дії картки добігає кінця, зверніться до відділення, де обслуговується Ваш картковий рахунок, для отримання перевипущенної картки.
 5. Для контролю операцій за картковим рахунком підключіть послугу StarSMS. Це дозволить отримувати SMS-повідомлення про рух коштів на картковому рахунку. Крім того, за допомогою послуги Ви зможете заблокувати картку, якщо її буде втрачено, або у Вас виникне підозра щодо несанкціонованого використання Ваших коштів. Зверніть увагу, що послуга StarSMS підключається тільки до номерів українських GSM-операторів мобільного зв’язку.
 6. Перебуваючи за кордоном, Ви можете знімати готівку за пільговими тарифами у банкоматах банків-учасників об’єднань BNP Paribas Global Network та Global ATM Alliance.
 7. У деяких країнах при здійсненні операцій з платіжною карткою існує високий ризик стати жертвою шахраїв. Якщо Ви плануєте поїздку в одну з країн підвищеного ризику, рекомендуємо дотримуватись наступних правил:
  • Здійснюйте покупки за допомогою картки тільки у великих магазинах відомих брендів та отримуйте готівку тільки у відділеннях всесвітньо відомих банків, аеропортах або відомих готелях.
  • При користуванні банкоматами переконайтесь, що на приймач банкомата не встановлено сторонніх пристроїв для нелегального зчитування інформації з платіжних карток.
  • Не повідомляйте третім особам PIN-код, код CVV2/CVC2 та інші реквізити платіжної картки.
  • При розрахунках платіжною карткою не випускайте її з поля зору. Не дозволяйте забирати картку — усі операції з карткою повинні проводитись у Вашій присутності.
  • Не залишайте Вашу картку без нагляду в кімнаті готелю.
 8. На випадок, якщо з Вашою карткою виникнуть проблеми, запишіть та візьміть із собою наступні дані:
  • номер телефону інформаційно-довідкової служби StarContact

   380 44 590 06 90

Поділитися сторінкою:

| 1.342 сек. | SQL -571 | 33.58MB