24.09.2014

Корпоративна картка — універсальний платіжний засіб для успішного бізнесу

На сьогодні понад 1700 підприємців скористалися пропозицією від УкрСиббанку BNP Paribas Group, вибравши корпоративну картку зі щорічною оплатою комісії, яка дозволяє заощадити 10% вартості обслуговування.

За допомогою корпоративної картки підприємці можуть оплачувати купівлю товарів, сировини та матеріалів, а також розраховуватися з постачальниками у режимі 24/7.

Крім цього, картка дозволяє легко контролювати витрати шляхом встановлення лімітів на розрахунки у системі інтернет-банкінгу StarAccess, а також миттєвими повідомленнями про всі операції по рахунку за допомогою SMS-банкінгу.

«Корпоративна картка — це вигідне рішення для приватних підприємців. Поєднуючи найкращі властивості поточного рахунку та платіжної картки, вона надає держателю привабливу можливість проводити розрахунки від імені та за рахунок компанії, — поділився заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Завдяки лояльним тарифами і функціональності картка користується великою популярністю серед наших клієнтів. Тільки на початок осені 2014 року кількість власників корпоративних карток серед підприємців збільшилася на 70%».

Додатковими, але не менш важливими перевагами картки є вільний доступ до коштів по всьому світу завдяки автоматичній конвертації валют, пільгові тарифи на зняття готівки у понад 41 000 банкоматів за кордоном, а також отримання знижок та привілеїв у рамках дисконтної програми «Плюсуй з нами!» від УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою:

| 1.148 сек. | SQL -578 | 33.22MB