27.02.2015

Корпоративні карти від УкрСиббанку: кожному — за потребою

Кількість держателів корпоративних пластикових карток УкрСиббанку BNP Paribas Group за останній рік зросла майже вдвічі, і станом на 1 лютого 2015 склала 29,5 тис. З них близько 11 тис. — юридичні особи, і 18,5 тис. — приватні підприємці.

«Корпоративні пластикові картки — це оптимальний шлях до організації контролю представницьких витрат, коштів на відрядження співробітників підприємства і розрахунків, пов’язаних з господарською діяльністю, — зазначив Андрій Кашперук, начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group. УкрСиббанк пропонує юридичним особам та приватним підприємцям різні тарифні пакети — «Преміальний» і «Доступний» — з урахуванням їх потреб і можливостей».

«Преміальний» тарифний пакет пропонується юридичним особам і дозволяє контролювати витрати на відрядження, представницькі, господарські, накладні витрати співробітників підприємства, а також видатки, пов’язані з основною діяльністю компанії. Для цього достатньо сформувати виписку по картковому рахунку в розрізі карти і дізнатися витрати кожного співробітника. Таким чином, підприємству не потрібно отримувати і видавати підзвітні кошти готівкою і контролювати їх витрати. Крім того, вартість розрахунків за допомогою карти нижча від вартості зняття готівки, що дозволяє економити кошти компанії при проведенні операцій.

«Доступний» тарифний пакет пропонується приватним підприємцям і дозволяє економити час на проведенні операцій через інтернет-банкінг StarAccess без відвідування відділення, проводити платежі день у день без додаткової комісії, знімати кошти і розраховуватися у торговельній мережі в будь-якій точці світу, оперативно поповнювати рахунок та ін. Крім корпоративної картки в тарифний пакет входить поточний рахунок, з якого можна проводити всі розрахункові операції, а також доступ до інтернет-банкінгу StarAccess. А комісія за зняття готівки з корпоративної картки на 25% нижча від комісії за зняття з поточного рахунку для підприємців.

Поділитися сторінкою: