11.05.2022

«Кращий старт для ЗКП»: UKRSIBBANK підтримує клієнтів СМБ індивідуальними умовами обслуговування

З 1 травня 2022 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує індивідуальні умови обслуговування для юридичних осіб — представників середнього та малого бізнесу в рамках пропозиції «Кращий старт для ЗКП». Таким чином, UKRSIBBANK підтримує нових та діючих клієнтів, а також економіку України під час воєнного стану.

За умовами пропозиції учасники до 31 травня 2023 року отримають зменшену базову комісію за перерахування заробітної плати у розмірі — 0,1% від суми перерахувань фонду оплати праці, замість звичних 0,5%, що особливо актуально для нових клієнтів.

Щоб скористатись пропозицією необхідно:

  • відкрити новий ЗКП або відновити зарахування зарплати по діючих клієнтах (стосується клієнтів, які не зараховували зарплату з 01 січня 2021 р. по 01 травня 2022 р);
  • відкрити поточний рахунок на ТП «ЕКОНОМ»/ «БЕЗЛІМІТНИЙ».

Індивідуальна пропозиція «Кращий старт для ЗКП» триватиме до 31 серпня 2022 року.

Нагадуємо, що відтепер активувати зарплатні картки можна дистанційно в системі інтернет-банкінгу UKRSIB online. Також у додатку можна здійснювати безготівкові розрахунки та оплати, що особливо актуально на час воєнного стану.

За потреби клієнти можуть зняти готівку у касах відділень та банкоматах UKRSIBBANK, а також у мережах певних магазинів, аптек та АЗС. Детальніше тут.

Поділитися сторінкою: