03.04.2014

Кредит і депозит – подвійна вигода: привабливі умови кредитування під заставу майнових прав по депозиту для клієнтів СМБ УкрСиббанку BNP Paribas Group

УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує представникам середнього та малого бізнесу кредит під заставу депозиту. Кошти на фінансування поточної діяльності компанії, покупку сировини, нерухомості, автотранспорту або обладнання для підприємства, а також рефінансування поточної заборгованості за кредитами можна отримати під ставку від 16,9% річних у гривні під заставу депозиту в іноземній валюті.

Максимальна сума кредиту — до 95% суми депозиту. Забезпеченням по кредиту може виступати як депозит самого позичальника, так і третьої особи, наприклад, директора підприємства.

Незважаючи на різницю у ставках на кредити й депозити, даний вид кредитування дуже вигідний. Якщо власник підприємства бере кредит під заставу свого депозиту, він отримує відсотки по своєму вкладу і додаткове фінансування для підприємства. При цьому процентна ставка для даного виду кредитування на сьогоднішні є однією з найпривабливіших на ринку України.

Поділитися сторінкою:

| 1.436 сек. | SQL -570 | 33.06MB