09.09.2014

Кредит і страховка — ідеальна пара

Клієнти УкрСиббанку BNP Paribas Group, які підписали страховий договір «АХА Бізнес», отримують приємну додаткову знижку на оформлення овердрафта на поточний рахунок. Кредитні кошти в рамках пропозиції «Легкий овердрафт» доступні представникам середнього і малого бізнесу під 0,01% в перший місяць користування і під 29% річних в майбутньому.

Овердрафтне кредитування особливо вигідно клієнтам, у яких виникають тимчасові дефіцити власних коштів. Для таких випадків УкрСиббанк пропонує кредитний ліміт до 100 тис. грн на 6 місяців. Такий вид позики не потребує застави і доступний підприємствам СМБ вже з третього місяця обслуговування в банку. Його перевагою також є погодинне нарахування відсотків. Іншими словами, якщо клієнт скористався кредитними коштами в 12:15, а погасив заборгованість в 13:15, він заплатить не за день, а тільки за годину.

«Легкий овердрафт користується великим попитом серед клієнтів УкрСиббанку. Його частка складає понад 25% від загального обсягу видач цього року. Щоб зробити даний продукт ще більш доступним, ми пропонуємо клієнтам оформити страховий договір «АХА Бізнес». В результаті клієнт отримує комплексне страхування майна, своєї громадянської відповідальності і перерви в господарській діяльності, а також більш вигідні умови користування кредитним лімітом», — розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: