01.12.2014

Кредит під заставу депозиту від УкрСиббанку: швидко і просто

Від початку року УкрСиббанк видав клієнтам середнього та малого бізнесу близько 250 кредитів під заставу майнових прав за депозитом на загальну суму більше 130 млн грн. Такий попит пояснюється прискореною та спрощеною процедурою оформлення такого виду кредиту в порівнянні із позиками, де заставою є інше майно. Часто для позичальників важлива й відсутність додаткових вимог до забезпечення кредиту та страхування, а також максимально стислі терміни ухвалення рішення.

Якщо валюти кредиту та депозиту збігаються, то позичальник може отримати у кредит до 95% суми депозиту. За розбіжності валют суму кредиту та цінові умови банк визначає індивідуально для кожного клієнта, виходячи з умов депозиту та запитуваного кредиту. При цьому у позичальника є можливість впливати на рівень відсоткової ставки за кредитним договором.

«Основною метою використання кредиту під заставу майнових прав за депозитом є поповнення обігових коштів, розширення обсягів діяльності компанії, — пояснює Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Такий кредит часто стає зручною альтернативою звичному для багатьох бізнесменів збільшенню уставного фонду компанії, адже дозволяє отримати потрібні гроші протягом трьох робочих днів, при цьому підприємство не несе жодних додаткових витрат, а термін повернення коштів обмежений виключно терміном дії кредитного договору, який клієнт обирає самостійно».

Поділитися сторінкою:

| 1.268 сек. | SQL -572 | 33.13MB