22.10.2014

Кредит у кілька кліків: УкрСиббанк пропонує кредитну лінію від 14% річних із можливістю отримання траншів через інтернет-банкінг

УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує представникам середнього та малого бізнесу кредитну лінію від 500 тис. грн на поповнення обігових коштів терміном на 12 місяців. Сьогодні юридичні особи та підприємці можуть розширювати свій бізнес, користуючись вигідними умовами кредитування: транші від 100 000 грн можна отримати під ставку від 14% річних на 30-90 днів. Для цього клієнту навіть не потрібно відвідувати відділення — заявку на отримання кредитного траншу можна оформити у системі інтернет-банкінгу StarAccess. Видача траншу здійснюється протягом одного дня згідно заявки клієнта.

«Нова кредитна лінія дозволяє нашим клієнтам обирати умови отримання займу залежно від потреб їхнього бізнесу. Оформлюючи заявку на отримання траншу, підприємці самостійно вказують суму, термін кредитування, і навіть процентну ставку. Вона встановлюється індивідуально для кожного траншу залежно від умов ринку на дату видачі, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Щоб дізнатись про умови надання кредитних коштів на поточну дату, клієнт може зателефонувати своєму персональному менеджеру, після чого самостійно подати заявку на надання траншу в системі інтернет-банкінгу StarAccess. Це дозволяє оптимізувати затрати на обслуговування заборгованості за кредитом, оскільки клієнт самостійно контролює рівень процентної ставки».

Щоб відкрити кредитну лінію на даних умовах, підприємству потрібно мати поточний рахунок та зарплатний проект в УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою:

| 1.209 сек. | SQL -578 | 33.22MB