22.05.2020

Кредитні канікули для клієнтів середнього та малого бізнесу

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує своїх клієнтів – представників середнього та малого бізнесу – та дбає про їх фінансовий спокій і стабільність. Тому ми актуалізували питання відстрочки у погашенні банківських кредитів.

Для кредитних програм, таких як фінансування обігового капіталу та основних засобів представники бізнесу, які призупинили чи сповільнили темпи своєї діяльності, можуть скористатися подовженням строку погашення до 3-х місяців
за основним боргом. Якщо по кредиту було оформлене заставне майно, то термін договору буде відповідно подовжено.

Для діючих клієнтів, що користуються Легкими овердрафтами та кредитною лінією «Смарт гроші», банк з травня 2020 змінив схему погашення та пропонує додаткові можливості за умови наявності позитивної кредитної історії. Тепер умови Договору будуть вважатися виконаними, якщо позичальником погашено не менше 10% від суми платежу, що був здійснений за овердрафтом протягом 30-ти календарних днів з моменту виникнення заборгованості.

«З послабленням карантину країна поступово повертається до роботи, але для підприємців- це новий етап викликів, задач та випробувань, на шляху яких UKRSIBBANK готовий надавати підтримку. — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Адже малий бізнес продовжує залишатись соціально-економічним фундаментом, без якого не може стало розвиватися будь-яка інноваційно-орієнтована, а особливо європейська держава».

Наразі UKRSIBBANK обслуговує понад 165 тис компаній СМБ та є одним із лідером по обслуговуванню середнього та малого бізнесу України. Загалом з початку 2020 року більше 630 клієнтів отримали кредити за умовами Легкого овердрафту та кредитної лінії «Смарт гроші» на суму більш ніж 190 млн грн.

Поділитися сторінкою:

| 1.163 сек. | SQL -578 | 33.67MB