30.04.2020

Кредитні канікули для клієнтів середнього та малого бізнесу

UKRSIBBANK BNP Paribas Group актуалізує питання відстрочки у погашенні банківських кредитів, виданих клієнтам — представникам середнього та малого бізнесу.

Для кредитних програм, таких як фінансування обігового капіталу та основних засобів представники бізнесу, які призупинили чи сповільнили темпи своєї діяльності, можуть скористатися подовженням строку погашення до 3-х місяців за основним боргом. Якщо по кредиту було оформлене заставне майно, то термін договору буде відповідно подовжено.

Для позичальників, що користуються легкими овердрафтами та кредитною лінією «Смарт гроші», банк пропонує додаткові можливості за умови наявності позитивної кредитної історії. З початку 2020 року більш ніж 600 клієнтів скористалися пропозицією «Легкий овердрафт» — банк видав майже 700 кредитів на суму 182 млн гривень.

Наразі UKRSIBBANK обслуговує понад 165 тис компаній СМБ та є одним із лідером по обслуговуванню середнього та малого бізнесу України. Загалом з початку 2020 року 750 клієнтів отримало більш ніж однієї тісячі кредитів на суму 520 млн грн.

Поділитися сторінкою:

| 1.150 сек. | SQL -578 | 33.03MB