31.08.2021

Кредитування агробізнесу

Банки, що працюють в сегменті агро, активно розробляють кредитні продукти, що дозволяють агропідприємствам отримати фінансування на покупку землі, сільгосптехніки і добрив. Про те, як отримати фінансування від фінустанов, розповів Maanimo Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Цього літа UKRSIBBANK BNP Paribas Group розширив комерційну пропозицію на фінансування техніки в кредит. Нова програма передбачає можливість купівлі обладнання, тракторів, комбайнів, вантажівок та іншої агротехніки на період до 5 років. Також UKRSIBBANK фінансує покупку вживаної техніки віком до 3-х років від офіційних дилерів. Внесок компанії на покупку техніки починається з 20% від вартості придбання з урахуванням ПДВ та терміни фінансування – до 5 років. Ставки за таким видом фінансування становлять 9% річних в гривні. Зазначу, що це прозора ставка, без несподіваних комісій. Придбана техніка страхується на стандартних умовах», – розповів Костянтин Лежнін.

У агрофінансуванні середнього і малого бізнесу UKRSIBBANK працює пару років. Крім техніки в кредит UKRSIBBANK фінансує покупку оборотного капіталу на термін до 1 року. Ми прагнемо до довгострокових відносин з клієнтами і тому надаємо фінансування за привабливою ставкою 8,5% річних в гривні. Фінансування надається на покриття касових розривів в період посівної ярих та озимих культур. Також наші клієнти можуть отримати фінансування оборотного капіталу за програмою «5-7-9» в період карантину за нульовою ставкою.

Ставка по кредиту або кредитної лінії на поповнення оборотних коштів становить 8,5% річних в гривні. По кредитах на покупку агротехніки до 5 років це 9% річних. Ми намагаємося підтримувати всіх клієнтів, які успішні в своїй діяльності, а таких компаній більшість. Зазвичай ми не відмовляємо клієнтам. Компанія, швидше за все, зможе отримати кредит після того, як погодиться надати документи для аналізу діяльності. Важливим точками контролю є прибутковість діяльності, рівень закредитованості, ділова репутація і кредитна історія, наявність застави.

Матеріал опублікований 27 серпня 2021 року на maanimo.com

Поділитися сторінкою: