12.05.2014

Кредитування бізнесу: унікальна пропозиція від УкрСиббанку для малого та середнього бізнесу

85% від загального портфеля кредитів середньому і малому бізнесу в УкрСиббанку BNP Paribas Group займає фінансування обігового капіталу. Популярності продукту сприяли знижені процентні ставки, а також збільшення термінів кредитування до 10 років у рамках Генеральної угоди.

Юридичні особи та приватні підприємці отримали доступ до кредитів за ставкою від 16,9% річних у національній валюті, а також від 5,3% і 7,3%, відповідно, в євро і доларах США. Скористатися цією пропозицією може будь-який наш клієнт, у тому числі і новий, якщо оформить в УкрСиббанку поточний рахунок з обігом і зарплатний проект. Забезпеченням кредиту традиційно виступають поруки засновників компанії і будь-які ліквідні активи: нерухомість, автотранспорт, обладнання, товари в обороті та ін.

Банк практично не обмежує використання коштів у розрізі цільового призначення. Це може бути фінансування поточної діяльності компанії з метою придбання товарів і матеріалів з метою їх подальшої реалізації; послуг, сировини, матеріальних запасів, пов’язаних з виробництвом продукції, а також рефінансування поточної заборгованості по кредитах на поповнення обігових коштів, у тому числі в інших банках. «Наш банк пропонує кредитні продукти, які дозволяють покрити більшість потреб клієнтів у фінансуванні діяльності. Спільно з експертом банку позичальник може вибрати найзручнішу для нього форму кредитування», — підкреслив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Основна зміна, яка спостерігається вже сьогодні — це переоцінка критеріїв вибору основного банку. «Сьогодні клієнти хочуть обслуговуватися в надійному, міжнародному, універсальному банку. І ми, розуміючи це, намагаємося бути максимально відкритими для клієнтів. А маючи за спиною таких акціонерів як BNP Paribas (84,99%) і ЄБРР (15%) ми можемо гарантувати клієнтам якісний сервіс і безумовну стабільність, що ми вже неодноразово підтверджували на ділі», — доповнив Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою: