24.12.2020

КСО: UKRSIBBANK — переможець номінації цього року «Ціль №3 — Міцне здоров’я і благополуччя»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став переможцем найактуальнішої номінації цього року «Ціль №3 – Міцне здоров’я і благополуччя» у конкурсі кращих практик КСВ за 2020 рік від Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine).

«Як частина групи BNP Paribas UKRSIBBANK орієнтується на 17 цілей сталого розвитку ООН, одна з яких – міцне здоров’я і благополуччя. Під час пандемії COVID-19 стало зрозуміло, що банки за будь-яких обставин повинні продовжувати виконувати свою соціальну функцію і обслуговувати клієнтів. Ефективність банківської діяльності – це також готовність взяти відповідальність за майбутнє та позитивно впливати на суспільство, надавати підтримку тим, хто найбільше її потребує. Нинішня ситуація у світі стала акселератором нових рішень, тому ми активно підійшли до вирішення задач, пов’язаних із пандемією. Крім того, як банк, якого турбують соціально важливі аспекти, ми зосередилися на підтримці медиків» – розповіла Яніна Ольховська, директор з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

З весни 2020 UKRSIBBANK надав фінансову допомогу на закупівлю необхідних медичних товарів для майже 80 лікарень з переліку, затвердженого Міністерством охорони здоров’я України для розміщення пацієнтів із коронавірусом COVID-19 у різних містах України. Співробітників було переведено на віддалений режим роботи з активною підтримкою комунікації.

Назва кейсу, поданого на конкурс кращих практик КСВ: Позитивні зміни, що відбулися в UKRSIBBANK BNP Paribas Group під час пандемії COVID-19 в операційній діяльності банку, нові рішення для клієнтів, створення кращого місця для роботи, та турбота про суспільство (захист медиків)

Більше про кейс дізнавайтесь за посиланням.

Для довідки:
Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine) – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади.
Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org.

Поділитися сторінкою:

| 1.564 сек. | SQL -569 | 33.05MB