06.02.2014

Купуй комфортно! Клієнти УкрСиббанку можуть отримати знижку 50% у вигляді бонусів на покупки в мережі «Фокстрот»

Оплативши покупки в мережі магазинів побутової техніки «Фокстрот» кредитною карткою Комфорту на суму від 500 грн клієнти УкрСиббанку BNP Paribas отримають знижку у вигляді бонусів на наступну покупку в розмірі 50% від попередньої. Акція діє з 6 по 26 лютого 2014 року.

«Картка Комфорту — дуже популярна програма в УкрСиббанку. Нею активно користуються вже близько 8 тис. клієнтів банку. Оплачувати карткою покупки в мережі Фокстрот не тільки зручно, а й вигідно. Думаю, постійні бонуси та акції приємно радують наших клієнтів», — розповів начальник департаменту продажів продуктів споживчого кредитування УкрСиббанку BNP Paribas Group Володимир Радін.

Картка Комфорту — кредитно-бонусна ко-бренд картка УкрСиббанку та мережі магазинів «Фокстрот. Техніка для дому.», призначена спеціально для постійних клієнтів мережі. Оплачуючи нею товари в магазинах «Фокстрот», клієнти стають учасниками Програми комфорту і накопичують бонуси для нових покупок в цій мережі.

Детальніше про акцію та Програму комфорту:

http://www.foxtrot.com.ua/ru/actions/188

www.my-comfort.com.ua

* — При придбанні у магазинах ТМ «Фокстрот техніка для дому» в період дії акції будь-яких товарів на суму від 500 грн одним чеком (одночасно) за допомогою розрахунку платіжною «Карткою комфорту» від банків-партнерів, учасники програми лояльності «Програма комфорту» мають право отримати на власну «Картку комфорту» акційні бонуси в розмірі 50% від вартості придбаних товарів. Акція дійсна лише для учасників програми лояльності «Програма комфорту» (далі — Програма). Акційні бонуси можуть бути використані в період з 06 лютого по 19 березня 2014 року включно для отримання знижки при здійсненні покупки акційних товарів у магазині мережі ТМ «Фокстрот техніка для дому». Максимальний розмір знижки, яку можна отримати за рахунок акційних бонусів, встановлюється окремо для кожного товару, який бере участь у цій акції, але в будь-якому випадку не може перевищувати 50% вартості такого товару. Знижка з використанням акційних бонусів не сумується з іншими знижками, що одночасно діють в магазині мережі ТМ «Фокстрот техніка для дому». При використанні акційних бонусів, відповідна кількість акційних бонусів списується з віртуального рахунку «Картки комфорту» учасника Програми. Невикористані акційні бонуси анулюються в 00:01 20 березня 2014 року. Кількість та перелік акційних товарів обмежено. Кількість накопичених акційних бонусів можна дізнатися в магазині ТМ «Фокстрот техніка для дому» або сайті
www.my-comfort.com.ua. Про умови нарахування та використання акційних бонусів, умови акції та перелік товарів, що беруть участь в акції, дізнавайтесь у продавців-консультантів магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому», на сайті
www.foxtrot.com.ua або за телефоном 0-800-500-153 (усі дзвінки у межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Поділитися сторінкою:

| 1.103 сек. | SQL -586 | 33MB