11.07.2014

Легке вирішення фінансових питань. Понад 1000 представників СМБ оцінили переваги «Легкого овердрафту» в 2014 році

У 2014 році понад 1000 представників середнього і малого бізнесу оформили «Легкий овердрафт» від УкрСиббанку BNP Paribas Group на загальну суму понад 40 млн. гривень. Це на 60% перевищує результат за аналогічний період минулого року.

Сьогодні в УкрСиббанку можна оформити овердрафт для додаткового фінансування діяльності компанії до 100 тис. грн на поточний рахунок. Даний вид кредиту передбачає мінімальний пакет документів і не вимагає застави. Головними перевагами овердрафту від УкрСиббанку є оперативне рішення і метод погодинної оплати. Іншими словами, скориставшись кредитними коштами о 12:15 і погасивши о 13:15, клієнт заплатить не за день, а тільки за годину.

Ліміт на користування кредитними коштами встановлюються у режимі «Daily». Максимальні значення залежать від терміну обслуговування і наявності надходжень на поточний рахунок. При цьому підприємство може відновлювати ліміт до первинного рівня, а також збільшувати його.

«Легкий овердрафт користується великим попитом серед наших клієнтів. Якщо підприємство раніше не користувалося цим продуктом, у нього є можливість оцінити всі його переваги з мінімальними витратами, адже УкрСиббанк пропонує кредитні кошти під 0,01% річних у перший місяць користування овердрафтом», — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою: