06.08.2015

Легкі півмільйона: УкрСиббанк збільшує ліміт за «Легким овердрафтом» до 500 000 грн

Цього серпня УкрСиббанк BNP Paribas Group підвищує кредитний ліміт «Легкого овердрафту» для українського бізнесу на 150%: з 200 000 грн до 500 000 грн.

Нові умови вже доступні клієнтам банку, при цьому очікувати на кредитне рішення доведеться, як і раніше, не більше двох днів.

«Ми продовжуємо втілювати нашу комплексну програму підтримки малого та середнього бізнесу в Україні, пропонуючи найбільш вигідні умови на ринку. Ми переконані, що сильний і здатний розвиватися бізнес стане фундаментом для розбудови здорової економіки, — стверджує Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Що стосується «Легкого овердрафту», то за три роки ми відкрили понад 6 000 кредитних лімітів та видали нашим клієнтам близько 320 млн грн. Усі ці гроші активно працюють на українську економіку, і ми не плануємо зупинятися. Бізнес однозначно може розраховувати на фінансову підтримку з нашого боку».

Нагадаємо, кредитний ліміт «Легкий овердрафт» був вперше запропонований УкрСиббанком три роки тому, в серпні 2012 року. Тоді представникам малого та середнього бізнесу пропонувався ліміт від 5 000 до 50 000 грн. За три роки «Легкий овердрафт» став одним із найбільш затребуваних кредитних продуктів для бізнесу на ринку, а його переваги вже оцінили майже 3 000 клієнтів по всій країні.

Детальніше про «Легкий овердрафт» від УкрСиббанку можна дізнатися на відповідній сторінці.

Поділитися сторінкою: