22.08.2013

Легкий овердрафт для юридичних осіб: 100 тис. грн в кредит. Оплата погодинна

УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує юридичним особам легкий овердрафт до 100 тис. грн на поточний рахунок для додаткового фінансування діяльності компанії. Відсоткова ставка 0,01% в перший місяць обслуговування.

«Основною перевагою овердрафту є метод погодинної оплати за користування кредитними коштами. Тобто, якщо у підприємства стабільні щоденні надходження, то відсотки за користування лімітом овердрафту будуть мінімальними. При цьому списання нарахованих процентів відбувається автоматично при надходженні коштів на поточний рахунок позичальника», — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Відкрити легкий овердрафт можуть компанії, у яких в УкрСиббанку відкрито поточний рахунок з надходженнями від трьох місяців.

Легкий овердрафт — це чудова можливість для компаній завжди мати доступне джерело для забезпечення надійного і безперервного графіка розрахунків з партнерами, виплати заробітної плати, сплати податків і поточних витрат. Ця пропозиція є особливо актуальною для підприємств оптової або роздрібної торгівлі для здійснення своєчасних розрахунків з постачальниками, у разі якщо спостерігається лише кількагодинний розрив між передоплатою за товар і розрахунками з покупцями.

Поділитися сторінкою: