17.02.2021

«Легкий овердрафт» від UKRSIBBANK — один з кращих кредитних продуктів для бізнесу: PaySpace Magazine Awards 2020

UKRSIBBANK BNP Paribas Group здобув PaySpace Magazine Awards 2020 та обійняв друге місце серед банків України у номінації «Найкращий кредитний продукт банку для бізнесу» за кредитну пропозицію СМБ «Легкий овердрафт».

Зазначимо, що 2020 році більш ніж 3000 представників середнього та малого бізнесу скористалися пропозицією «Легкий овердрафт» від UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Незважаючи ряд обмежень у 2020 році, пов’язаних з COVID-19, UKRSIBBANK вдалося збільшити кредитних портфель СМБ майже на 10%. Також, ми збільшили обсяг видач нових кредитів на 18%, понад 2600 представників середнього і малого бізнесу отримали можливість розвивати свій бізнес з кредитними рішеннями від UKRSIBBANK, – розповів Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Найбільшим попитом серед бізнесу користуються кредити без застави до мінімальних вимог по пакету документів і терміну видачі, такі як овердрафти – «Легкий овердрафт», кредити під заставу майнових прав по депозиту, скорингові рішення. Такі кредити становлять більше 65% кредитів для досягнення бізнес мети».

Вже в п’ятий раз експертне видання про фінанси і технології PaySpace Magazine проводить нагородження. Цього року 300 компаній та експертів взяли участь у 23 номінаціях, а кількість отриманих голосів від користувачів перевищила рекордні 100 тисяч. Також традиційно в премії голосувало експертне журі, до складу якого увійшли провідні експерти ринку.

Поділитися сторінкою:

| 1.102 сек. | SQL -578 | 33.05MB