19.10.2017

«Легкий старт» для розвитку бізнесу з UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує «Легкий старт» клієнтам середнього та малого бізнесу: юридичним та фізичним особам – підприємцям.

А це означає:

  • 6 місяців — безкоштовного розрахункового обслуговування поточних рахунків, відкритих на тарифних пакетах «Економ», «Безлімітний», «Підприємець»;
  • можливість безкоштовно закрити рахунок за бажанням клієнта протягом шістьох місяців з дати відкриття першого рахунку.

Акція «Легкий старт» триває до кінця 2017 р.

«Щодня ми покращуємо обслуговування малого та середнього бізнесу — драйвера економіки країни, підвищуючи рівень обслуговування та якість пропозиції. Вже два роки поспіль ми пропонуємо найвигідніше кредитування МСБ за найнижчою ставкою на ринку — 13,9%, — підкреслив Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Ми дослухаємося до побажань клієнтів та шукаємо найефективніші шляхи вирішення питань у кожному конкретному випадку. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим».

Сьогодні UKRSIBBANK довіряють понад 2,5 млн клієнтів, з яких 172 тис. — представники СМБ. Долучайтеся і ви до великої бізнес родини банку, обираючи «Легкий старт».

Офіційні умови акції.

Поділитися сторінкою: