31.05.2019

Лицарі чистої планети

За підтримки UKRSIBBANK вийшла нова книга шрифтом Брайля

Завдяки UKRSIBBANK BNP Paribas Group видано нову книгу шрифтом Брайля «Лицарі чистої планети» для дітей з вадами зору. Видання разом з грою-вікториною входить до комплекту «Школа чистої планети». Проект реалізовано у рамках благодійної програми «Світ на дотик» у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Здоров’я майбутнього».

Маленький читач пізнає основи дбайливого ставлення до довкілля, вчиться піклуватися про нашу планету, розуміти походження побутових речей та розвиває здатність оцінити ресурси, потрібні на їх виготовлення та утилізацію. Знання можна закріпити, граючись у вікторину, а за підсумками змагання визначити переможця і «посвятити» у лицарі.

Боротьба зі зміною клімату — це найвищий пріоритет для BNP Paribas як глобальної компанії, яка фінансує енергетичний сектор. UKRSIBBANK як частина Групи та активний учасник локальних ініціатив цілеспрямовано обрав тему екології для нової книги шрифтом Брайля. Зазначимо, що такі книги – це велика та кропітка робота.

«Що потрібно дітям з інклюзивністю? Реалізувати себе в соціумі. Процес пізнання для людей з вадами зору відбувається на кінчиках пальців, саме так вони можуть читати та отримати в результаті освіту, — розповіла Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Ця важлива частина формування світогляду залежить від того, наскільки ми зможемо розширити горизонти пізнання. Як банк позитивних змін UKRSIBBANK прагне створити рівні можливості для розвитку дітей, з кожним роком збільшуючи кількість улюблених книг шрифтом Брайля».

Програма «Світ на дотик» допомагає особливим дітям отримувати цікаву та корисну для розвитку літературу. У підсумку низка спеціалізованих навчальних закладів для дітей з вадами зору вже отримали чимало адаптованих для них видань.

Так, завдяки UKRSIBBANK BNP Paribas Group шрифтом Брайля були видані книги: «Кіт у чоботях» англійською мовою та «Англійська Абетка».

Поділитися сторінкою:

| 1.164 сек. | SQL -569 | 33.03MB