21.03.2019

«LOTS OF SOCKS» – підтримати людей з синдром Дауна разом з UKRSIBBANK просто

21 березня — у Міжнародний день людини з синдромом Дауна UKRSIBBANK BNP Paribas Group традиційно підтримує всесвітню ініціативу «LOTS OF SOCKS».

У цей день співробітники UKRSIBBANK разом із усіма іншими небайдужими людьми по всьому світу одягають яскраві непарні смугасті шкарпетки, що символізують додаткову хромосому, привертаючи увагу до особливих людей.

UKRSIBBANK підтримує різні соціально важливі проекти. І така підтримка триває роками. Зокрема, вже десять років поспіль банк звертає увагу суспільства до потреб людей з синдромом Дауна. Кожного року разом з ВБО «Даун Синдром» ми проводимо спеціальну акцію «Срібна монетка», що триває кілька місяців у всіх наших відділеннях. За цей час завдяки нашим клієнтам нам вдалося зібрати понад

2 млн грн
на реалізацію значущих проектів.

Сьогодні у Міжнародний день людини з синдромом Дауна ми пропонуємо усім небайдужим долучитися до акції «LOTS OF SOCKS». Для цього слід вдягнути незвичний аксесуар, зробити ФОТО і пост вСОЦМЕРЕЖІз хештегом #LotsOfSocks. Більше того, кожен бажаючий може скористатися спеціальною фоторамкою на офіційній сторінці банку у Facebook. Таким чином ви підтримаєте дітей із синдромом Дауна та їх сім’ї, покажете своїм друзям, що ви готові прийняти особливих людей у своєму серці. Покажете собі і світові, що ви — частина позитивних змін у суспільстві.

Крім того, кожен з нас може допомогти дієво – придбати віртуальну шкарпетку за посиланням, зробивши свій внесок у фінансування Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна у Києві, в якому дітям допомагають вчитися говорити, рахувати й писати, розвиватися і інтегруватися в суспільство. Ціна такої шкарпетки символічна від 47 гривень – у звичайної людини 46 хромосом, а у людей із синдромом Дауна на одну більше – 47.

Додатково:
За статистикою, серед кожних 700 новонароджених у світі, одна дитина народжується із синдромом Дауна.
Акція #LotsOfSocks в Україні проходить з 2013 року і за цей час учасники вдягли 18900 пар різнокольорових шкарпеток!
Завдяки цьому 863000 грн було зібрано на програми Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна.
Центр лише частково фінансується за рахунок держави, основні кошти на його існування батьки збирають виключно через благодійні проекти.

Поділитися сторінкою:

| 1.413 сек. | SQL -573 | 32.93MB