03.02.2021

LoungeKey: привілеї міжнародного обслуговування власникам Black Edition від UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує своїм Premium клієнтам – власникам преміальних карток Black Edition – скористатися безкоштовним доступом до понад 1 000 бізнес-залів аеропортів по всьому світі незалежно від авіакомпанії та класу авіаквитка завдяки сервісу LoungeKey від компанії Mastercard.

Пропозиція безлімітно відвідувати Lounge зони по всьому світу буде діяти до кінця 2021 року. Щоб нею скористатися, держателям карток World Black Edition потрібно здійснити транзакції на суму від 6000 гривень за останні 30+5 днів до подорожі (не враховуються 5 робочих днів, а також вихідні перед вильотом). Для цього достатньо надати адміністратору залу преміальну картку Mastercard від UKRSIBBANK та попередити, що відвідування відбувається за програмою LoungeKey.

«Любов до подорожей – це те, що поєднує Premium клієнтів UKRSIBBANK. А забезпечувати комфорт наших клієнтів під час подорожей – один з наших головних пріоритетів. Не всі кордони наразі відкриті, всі ми були змушені змінювати чи відміняти плани. Саме тому така довгоочікувана подорож має приносити найбільш приємні враження. Lounge Key – чудова можливість почати насолоджуватися вже з аеропорту, а якщо ви подорожуєте у справах – не відкладати ваші онлайн-зустрічі. Крім того, перебування у бізнес-лаунжі під час очікування рейсу гарантує додаткову безпеку», – підкреслила Елла Назаренко, керівник Premium Banking UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, дбаючи про безпеку своїх клієнтів, UKRSIBBANK пропонує приїжджаючим в Україну для зняття самоізоляції та виїжджаючим з України – власникам преміальних карток Black Edition – безкоштовно пройти ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропортах Києва («Бориспіль») та Одеси.
Більше інформації за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.273 сек. | SQL -580 | 33.13MB