15.08.2017

Майже 140 тис. грн зібрано за перший місяць акції «Срібна монетка»

Майже 140 тис. грн вдалося зібрати за перший місяць благодійної акції «Срібна монетка» — спільної ініціативи UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Мета акції — збір коштів на міні гранти для регіональних батьківських організацій на підтримку місцевих проектів для дітей з синдромом Дауна у різних містах України, ранню допомогу соціалізації та розвитку інтелектуальних здібностей, а також навчання фахівців і батьків інноваційним методикам у галузі освіти, охорони здоров’я та соціалізації.

«UKRSIBBANK рухається у бік позитивних змін, які навряд чи можливі без доброзичливих ініціатив. Ми прагнемо зробити світ трішечки кращим, тому ведемо активну соціальну діяльність і намагаємося допомогти тим, хто потребує нашої підтримки. Вже восьмий рік поспіль ми підтримуємо акцію «Срібна монетка» і нам приємно бачити позитивні результати, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Акція триватиме до 17 жовтня у всіх відділеннях банку. Кожен може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з понад 300 відділень UKRSIBBANK або перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» 26004265663403, МФО 351005 АТ «УкрСиббанк». Підтримати акцію можна й онлайн в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром». Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну картку «Срібна монетка». Щокварталу банк з власних коштів перераховує на рахунок організації «Даун Синдром» 1% від суми усіх розрахунків, здійснених клієнтами з використанням карток «Срібна монетка».

Поділитися сторінкою:

| 1.121 сек. | SQL -573 | 33.54MB