27.05.2020

«Машина часу»: акція від UKRSIBBANK для купівлі та продажу валюти за кращим курсом НБУ за три дні

Більш ніж 1,2 мільйона гривень UKRSIBBANK BNP Paribas Group повернув за 4 місяці цього року існуючим та новим клієнтам — юридичним особам — експортерам та імпортерам ринку середнього та малого бізнесу учасникам акції «Машина часу», які скористалися пропозицією наприкінці 2019 року та взяли участь у діючій акції 2020 року.

Завдяки вигідним умовам акції «Машина часу» UKRSIBBANK залучив впродовж квітня-травня 2020 року більш ніж 160 нових юридичних осіб — експортерів та імпортерів ринку середнього та малого бізнесу.

«Здатність знаходити нові можливості — одна із важливих рис успішного підприємця. Адже основою розвитку його власної справи є як прибутковість, так і пошук джерел фінансування бізнесу. Фінансовий партнер, банк, в свою чергу створює позитивне середовище для росту потенціалу підприємців, представників середнього та малого бізнесу, — зауважив Костянтин Лежнін, Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — UKRSIBBANK як банк для світу, що змінюється, підтримує конкурентоспроможність підприємців, потенційних та існуючих клієнтів СМБ сегменту, надаючи вигідні умови кредитування з найнижчою відсотковою ставкою на ринку».

Взяти участь у акції можуть як нові клієнти, так і діючі. Для цього нові клієнти мають відкрити поточний рахунок в USD/EUR на тарифному плані «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ»; діючі — виконати ці умови або поновити свої фінансові операції за таким рахунком в USD/EUR, та подати заяву в довільній формі на участь в акції.

Максимальна сума виплати — 0,15 грн за 1 одиницю валюти та не більше 50 000 грн в місяць одному клієнту. Розраховується: місяць, в якому відкрито (активовано) рахунок в USD/EUR + 3 місяці.

Акція «Машина часу» триває з 25 березня по 30 червня 2020 року.

Зазначимо, що щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків на тарифних планах «Базовий в іноземній валюті» в доларах США/євро та «Безлімітний» у гривні не тарифікується протягом трьох місяців.

Деталі акції за посиланням.

Обирайте кращий валютний курс за 3 дні разом з UKRSIBBANK та приєднуйтесь до акції, яка ще триває.

Поділитися сторінкою: