31.03.2020

«Машина Часу»: UKRSIBBANK купує та продає валюту за кращим курсом НБУ за три дні

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує повертати юридичним особам — експортерам та імпортерам ринку середнього та малого бізнесу різницю між обмінним курсом UKRSIBBANK та кращим для клієнта курсом НБУ за три дні: вчора-сьогодні-завтра при купівлі та продажу валюти в євро/доларах США.

Максимальна сума виплати — 0,15 грн за 1 одиницю валюти та не більше 50 000 грн в місяць одному клієнту. Розраховується: місяць, в якому відкрито (активовано) рахунок в USD/EUR + 3 місяці.

Акція «Машина часу» триває з 25 березня по 30 червня 2020 року.

Взяти участь у акції можуть як нові клієнти, так і діючі. Для цього нові клієнти мають відкрити поточний рахунок в USD/EUR на тарифному плані «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ»; діючі — виконати ці умови або поновити свої фінансові операції за таким рахунком в USD/EUR, та подати заяву в довільній формі на участь в акції.

Зазначимо, що щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків на тарифних планах «Базовий в іноземній валюті» в доларах США/євро та «Безлімітний» у гривні не тарифікується протягом трьох місяців.

Деталі акції за посиланням.

Ми прагнемо зробити життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: