20.09.2018

«Машина Часу»: UKRSIBBANK купує та продає валюту за кращим курсом НБУ

Для наших нових клієнтів — юридичних осіб — експортерів та імпортерів ринку середнього та малого бізнесу, UKRSIBBABNK BNP Paribas Group повертає різницю між курсом UKRSIBBANK та кращим для клієнта курсом НБУ за три дні: вчора-сьогодні-завтра при купівлі та продажу валюти в євро / доларах США. Максимальна сума виплати — 0,15 грн за 1 одиницю валюти. Виплачуємо за місяць, в якому відкрито рахунок, та ще протягом 90 днів.

При обслуговуванні клієнтів середнього та малого бізнесу, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю (ЗЕД) UKRSIBBANK не тільки повертає кошти при купівлі та продажу валюти, а й забезпечує висококваліфікованою підтримкою експертів у ЗЕД у кожному регіоні, надаючи компетентні консультації та супроводжуючи клієнтів.

Акція «Машина часу» триває до 31 грудня 2018 року.

Крім того, за умовами акції, протягом 6 місяців додатково нараховується 3% в гривнях до базової ставки вкладу «Активні гроші СМБ».

Зазначимо, банк протягом трьох місяців з дати відкриття рахунку надає безкоштовне щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків, відкритих по тарифним планам: «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» в доларах США / євро та «Безлімітний» у гривні.

Поділитися сторінкою: