19.10.2017

«Машина Часу»: UKRSIBBANK повертає гроші за куплені або продані USD/ EUR за кращим курсом НБУ за три дні

UKRSIBBABNK BNP Paribas Group повертає кошти за куплені або продані долари США/Євро своїм клієнтам — юридичним особам — клієнтам середнього та малого бізнесу, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. При цьому, за умовами акції «Машина часу», банк повертає різницю між курсом UKRSIBBANK та курсом НБУ за три дні: вчора-сьогодні-завтра, але не більше ніж 0,15 грн на 1 одиницю валюти. Cashback здійснюється протягом 90 днів з дати відкриття рахунку в доларах США або Євро.

Акція «Машина часу» триває до кінця року — 31 грудня 2017 р.

Крім того, безкоштовне щомісячне обслуговування рахунку протягом трьох місяців від дати відкриття рахунку. Банк не тарифікує щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків, відкритих на ТП «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» або у гривні на ТП «Економ», «Безлімітний», «Рахунки спеціального режиму використання»; а також перехід на ТП «Економ» / «Безлімітний» з ТП «Тарифи для формування статутного фонду в національній валюті».

Усі учасники акції можуть отримати у подарунок унікальну збірку «ЕКСПЕРТНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ» з питань зовнішньоекономічної діяльності — протягом наступного місяця після відкриття рахунку в іноземній валюті.

Офіційні умови акції.

Поділитися сторінкою: