27.06.2018

«Машина Часу»: встигніть скористатися якісним та вигідним пропозиціями від UKRSIBBANK при купівлі та продажу іноземної валюти за кращим курсом НБУ

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у минулому році став другим за обсягом купівлі та продажу іноземної валюти згідно щорічного дослідження GFK і продовжує посідати лідерські позиції завдяки якісним та вигідним пропозиціям, а також завдяки висококваліфікованій підтримці і експертам у ЗЕД у кожному регіоні, що надають компетентні консультації та супроводжують клієнтів.

За умовами акції «Машина часу» банк повертає різницю між курсом UKRSIBBANK та кращим курсом НБУ за три дні: вчора-сьогодні-завтра, але не більше ніж 0,15 грн на 1 одиницю валюти. Виплачується різниця протягом 90 днів з дати відкриття рахунку.

Акція «Машина часу» триває до 10 липня 2018 року.

Крім того, за умовами акції, якщо клієнт має вклад «Активні гроші СМБ у гривні» терміном на 6 місяців з дати оформлення вкладу в термін проведення акції, йому нараховуються додаткові 3% в гривнях до базової ставки вкладу.

Зазначимо, щомісячне обслуговування рахунку протягом трьох місяців з дати його відкриття безкоштовне. Банк не тарифікує щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків, відкритих на ТП «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ», «Економ», «Безлімітний», «Рахунки спеціального режиму використання».

Поділитися сторінкою:

| 1.536 сек. | SQL -570 | 33.06MB