30.12.2014

MasterCard та аеропорт «Бориспіль» відкрили другу бізнес-залу MasterCard Lounge у теміналі D

Компанія MasterCard спільно з аеропортом «Бориспіль» відкрили для пасажирів внутрішніх рейсів залу преміум класу в зоні вильоту термінала D.

Компанія MasterCard спільно з аеропортом «Бориспіль» відкрили для пасажирів внутрішніх рейсів залу преміум класу в зоні вильоту термінала D. Її послугами зможуть скористатись власники преміальних карток Platinum MasterCard®, Debit Platinum MasterCard®, World Elite MasterCard® та Corporate MasterCard® незалежно від обраної ними авіакомпанії та класу обслуговування. Нагадаємо, що це вже друга MasterCard Lounge в аеропорту «Бориспіль» — перша, призначена для пасажирів міжнародних рейсів, була відкрита у терміналі D у минулому році.

У новій лаунж-зоні MasterCard створені всі умови як для відпочинку, так і для роботи. До послуг відвідувачів — свіжа преса, перегляд телепрограм, широкий асортимент закусок та напоїв, а також безкоштовний Wi-Fi.

«Під час новорічних свят українці активно подорожують, особливо у межах країни. Тому ми саме зараз відкриваємо MasterCard Lounge для пасажирів внутрішніх рейсів, надаючи держателям преміальних, корпоративних MasterCard ще одну бізнес-залу світового класу для комфортного відпочинку та роботи під час подорожі», — розповіла Віра Платонова, Генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні та Молдові.

Поділитися сторінкою:

| 1.114 сек. | SQL -570 | 33.06MB