23.12.2013

Математика овердрафтів. 100 тисяч гривень під 0,01%

В 2013 році кількість відкритих овердрафтів в УкрСиббанку BNP Paribas Group збільшилась більш ніж на 90% в порівнянні з 2012 роком. Така популярність кредиту обумовлена виходом програми «Легкий овердрафт».

Сьогодні в УкрСиббанку можна оформити овердрафт до 100 тис. грн на поточний рахунок для додаткового фінансування діяльності компанії. Кредит передбачає мінімальний пакет документів і не вимагає застави. Серед переваг овердрафту УкрСиббанку оперативне рішення і метод погодинної оплати. Якщо клієнт скористався кредитними коштами в 12:15, а погасив у 13:15, то заплатить не за день, а тільки за годину — час фактичного використання кредитних коштів.

«Овердрафт — це прекрасна можливість для компаній завжди мати доступне джерело для забезпечення надійного і безперервного графіка розрахунків з партнерами, виплати заробітної плати, сплати податків і поточних витрат. Це дуже зручний кредитний продукт, тому він користується великою популярністю. Сьогодні частка овердрафтів в загальному обсязі кредитів УкрСиббанку складає більше 25%», — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

УкрСиббанк надає клієнту можливість відчути всі переваги овердрафтного кредитування, встановивши на перший місяць користування продуктом ставку 0,01%.

Поділитися сторінкою:

| 1.232 сек. | SQL -570 | 33.04MB